top of page

COLD FORMED
GELECEĞİ İNŞA EDİYORUZ!

Cold Formed, kendi yöntem ve teknikleri ileri mühendislik altyapısı ile dizayn edilen diğer çelik yapılardan farklı olarak, başta endüstriyel yapılar, Ytong işbirliği ile geliştirilen hibrit sistem Safestruc evleri dahil olmak üzere yapı sektörüne birçok çözüm üreten, kurumsal şirket adını soğuk şekillendirilen çelik yapı sistemlerinden alan birinşaat firması ve uluslararası tescilli markadır.

1-1-01.png

COLD FORMED
ÇELİK YAPI
İNOVASYON MERKEZİ

İstanbul'un ilçesi Tuzla'da bulunan inovasyon merkezimiz, çeliğe ilgi duyan veya projelerini CFS sistemleri ile gerçekleştirmek isteyen misafirlerimizin, çeliği yakından temas ederek tanımaları,  endüstriyel çeliğin her detayını görerek ve dokunarak keşfetmelerini sağlamak ve keyifli vakit geçirerek projelerinin tüm malzeme bilgilerini deneyimleyebilecekleri bir mekan olarak tasarlanmıştır.

MİSYONUMUZ

ÇELİĞE YENİ BİR BAKIŞ AÇISI KAZANDIRMAK!

Cold-formed Steel bir çok avantajı beraberinde getirir. Cold-formed Steel fikir, planlama, ileri mühendislik, kolay montaj sistemi, ekonomik lojistik maliyetleri, daha sığ ekonomik temel uygulamaları, korozyon direnci yüksek galvanizli yapısı, mimari estetik yapısı ve daha bir çok avantaj sunan çelik yapılardır.

 

Bizi biz yapan her projeye ruh katabilme arzusu ile kaliteyi, güveni ve esnekliği tüm projelerimize uygulama şeklimizdir.

Ofiste El Sıkışma

EKİBİMİZ

Kalyon Giydirilmiş 6.jpg
bottom of page